ПРОКУРАТУРА ӨКІЛДЕРІМЕН КЕЗДЕСУ ӨТТІ

Мектебімізде жасөспірімдер арасындағы құқықбұзушылықтың алдын алу, буллингке жол бермеу мақсатында қалалық прокуратура мамандарымен еркін форматтағы кездесу өтті.
Кездесу барысында мамандар құқықбұзушылықтың , буллингтің арты қандай жағдайға әкеліп соқтыратынын нақты факиілер арқылы көрсете отырып, түсіндірді.
Зорлық-зомбылыққа жол беру, түнде беймезгіл көшкде жүру, алкоголь, темекі, электронды темекі өнімдерін қолданудың зардаьы туралы ақпарат берді.
Сонымен қатар мамандарға оқушылар сұрақтар қойып, екі арада еркін ойталқы жүрді.
СОСТОЯЛАСЬ ВСТРЕЧА С ПРЕДСТАВИТЕЛЯМИ ПРОКУРАТУРЫ
В нашей школе прошла встреча в свободном формате со специалистами городской прокуратуры с целью профилактики преступлений и буллинга.
В ходе встречи эксперты объяснили конкретными фактами, что вызывает нарушения и издевательства.
Дал информацию о виктимизации насилия, непристойной миграции ночью, алкоголе, сигарет и продуктах электронных сигарет.
Кроме того, студенты задавали вопросы специалистам и свободно мыслили