ХАБАРЛАНДЫРУ!!!

Маңғыстау облыстық білім басқармасының Ақтау қаласы бойынша білім бөлімі Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2017 жылғы 27 шілдедегі №355 бұйрығымен бекітілген «Білім беру ұйымдарында қамқоршылық кеңестің жұмысын ұйымдастыру және оның сайлау тәртібінің үлгілік қағидалары» (Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрінің 2023 жылғы 1 наурыздағы №56 бұйрығымен өзгеріс енгізілген) негізінде білім беру ұйымдарының Қамқоршылық кеңес құрамының мүшелігіне ұсыныстардың қабылданатындығын хабарлайды.
Қамқоршылық кеңес – білім беру ұйымдарында алқалы орган болып табылады және оның қызметін және дамуын қамтамасыз етуге ықпал жасау мақсатында құрылады.
Қамқоршылық кеңестің құрамына:
— осы білім беру ұйымындағы білім алушылардың ата-аналары немесе заңды өкілдері (әрбір сынып параллелінен осы білім беру ұйымындағы білім алушылардың бір ата-анасы немесе заңды өкілі) – 11 адамнан аспайды;
— педагогикалық еңбек ардагерлері (бар болса) – 1 адам;
жергілікті өкілді және/немесе атқарушы, және/немесе құқық қорғау органдарының өкілдері – 1-3 адам;
— үкіметтік емес (коммерциялық емес) ұйымдардың өкілдері – 1-2 адам;
— қайырымдылық жасаушылар және/немесе меценаттар (бар болса) –1-2 адам;
— бұқаралық ақпарат құралдарының өкілдері (бар болса) – 1 адам;
— оқушылық өзін-өзі басқару органдарының өкілдері – 1-2 адам.
Құрметті ата-аналар!
Қамқоршылық кеңес құрамы бойынша сіздердің ұсыныстарыңызды күтеміз!
Өтініштер төмендегі мекенжай мен электронды пошта арқылы 2024 жылдың қаңтар айының 28-не дейін қабылданады.
АНОНС!!!
Управление образования города Актау Мангистауского областного управления образования города Актау утверждено приказом Министра образования и науки РК от 27 июля 2017 года No355 «Организация работы попечительского совета в организациях образования и типовые принципы его работы Порядок выборов» (изменен Приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 1 марта 2023 года No56) neg education on the trail. Сообщается, что будут приняты предложения о членстве в Попечительский совет организаций.
Попечительский совет является советом в образовательных учреждениях и создан для содействия его обслуживанию и развитию.
Попечительскому совету:
— родители или законные представители обучающихся в данной образовательной организации (один родитель или законный представитель учащегося в этой образовательной организации с каждой классной параллели) — не более 11 человек;
— ветераны педагогического труда (при наличии) — 1 человек;
местные представители и/или исполнительные органы и/или представители правоохранительных органов – 1-3 человека;
— представители некоммерческих (некоммерческих) организаций — 1-2 человека;
— доноры и/или меценаты (если таковые есть) -1-2 человека;
— представители СМИ (при наличии) — 1 человек;
— Представители органов образования — 1-2 человека.
Дорогие родители!
Ждем Ваших предложений в Попечительском совете!
Заявки принимаются по указанным ниже адресу и электронному адресу до 28 января 2024 года