Сүйінші хабар

Сүйінші хабар🥳🥳🥳
“ӘНШУАҚ-2024” қазақ тілінде жазылған балалар ән фестивалінің облыстық кезеңінде үздік шыққан 20 ән марапатталды.
Сол әнді орындаушылардың ішінде “Оқып,біліп үйренеміз” әнін шырқаған 2-сынып оқушысы Ахмедова Айнура, “Тәуелсіз елдің ұраны” әнін орындаған 3-сынып оқушысы Идельбай Нурислам бар.
Сонымен қатар қатысушы барлық 20 оқушы диплом және статуэткалармен марапатталды👏👏👏👏👏💐💐💐💐💐
Жетекші — Тұржанова Назира, ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!💐💐💐
Лучшие новости🥳🥳🥳
Наградили 20 лучших песен на областном этапе фестиваля детской песни «АНШУАК-2024».
Среди исполнителей этой же песни ученица 2 класса Ахмедова Айнура, которая спела песню «Читай, знай и учись», и ученик 3 класса Идельбай Нурислам исполнили песню «Логан независимой страны».
Кроме того, все 20 студентов-участниц были награждены дипломами и статуэтками👏👏👏👏👏💐💐💐💐💐
Руководитель — Турьянова Назира, ПОЗДРАВЛЯЮ! 💐💐💐