ҰЛАНЫМЫЗ ҰЛЫ ЕЛДІҢ

Мектебімізде 9 мамыр –Жеңіс күні мерекесіне орай 13.05.2024 жылы “Ұланымыз ұлы елдің” тақырыбында оқушыларды «Жас Ұлан» «Жас Қыран» Бірыңғай балалар мен жасөспірімдер ұйымы Республикалық Қоғамдық бірлестігінің қатарына салтанатты түрде қабылдау шарасы өтті. 2-4 сынып бойынша 74 оқушы, 5-7 сынып бойынша 66 оқушы барлығы 140 оқушы осы ұйымға қабылданды. Ұйымға қабылданған оқушылар бірауыздан ант қабылдап, әнұрандарын айтып, көгілдір галстуктерін тақты. Галстук тағу рәсімі мектеп әкімшілігі және мектебіміздің үздік оқушыларына берілді.
НАШ СЫН ВЕЛИКАЯ СТРАНА
9 мая — День Победы, 13.05.2024 в нашей школе прошло мероприятие приветствия учащихся в Республиканском социальном объединении Объединенной детско-подростковой организации «Юный улан» «Юный орёл». 74 ученика 2-4 классов, 66 учеников 5-7 классов, всего в эту организацию приняли 140 учеников. Студенты, принятые в организацию, приняли присягу единогласно, пели гимны и носили синие гал Церемония ношения галстука была вручена администрации школы и лучшим ученикам нашей школы.