”МЕЙІРБИКЕ” ЖОҒАРЫ МЕДИЦИНАЛЫҚ КОЛЛЕДЖІМЕН КЕЗДЕСУ

▫️Ағымдағы жылдың, 27 желтоқсан күні “Кәсіптік бағдар беру” жылдық жоспарына сай колледж мамандарымен кездесу ұйымдастырылды.
▫️”Мейірбике” жоғары медициналық колледжі” ЖШС оқытушылары: Нуржамал Наурызбаевна мен Алтынай Сарсеновна кездесу өтті. Кездесу барысында, 9-11 сынып оқушыларынан көптеген сұрақтар қойылып, колледж оқытушылары бейнероликтер көрсетіп, колледждегі мамандықтар туралы тоқталып кетті.
▫️Алдағы уақытта, 9-сынып оқушыларынан “Мейірбике” колледжіне түскісі келетін, қызығушылықтары бар оқушыларды саяхаттауға шақырды.
▪️Кәсіптік бағдар беруші: Мендигалиев Талгат Талапович
Азанов Кенжебек Жумашевич
ВСТРЕЧА С ВЫСШИМ МЕДИЦИНСКИМ КОЛЛЕДЖЕМ «МЕИ
▫️27 декабря текущего года в соответствии с годовом плану Профориентации была организована встреча со специалистами колледжа.
▫️Состоялась встреча педагогов ТОО «Высший медицинский колледж» Нуржамал Наурызбаевна и Алтынай Сарсеновна. Во время встречи учащимся 9-11 классов задавали много вопросов, преподаватели колледжа показали видеоролики и рассказали о специальностях колледжа.
▫️В будущем в путешествие пригласили учеников 9 классов, желающих поступить в колледж «Меирбайк».
▪️ Профессиональная ориентация: Мендигалиев Талгат Талапович
Азанов Кенжебек Жумашевич